Videoların Açılması İçin Lütfen Bekleyin! Alternatif seçeneklerinin gelmesi için sitemize üye olup yorum yazmanız gerekmektedir

Reklamı Geç

Exxen‘de yayınlanan Reality Show programı Katarsis, Uzman Psikolog Gökhan Çınar’ın sunumuyla sizlerle. YouTube kanalında yapmış olduğu programla tanınan Çınar programın izlenme rekorları kırmasından sonra Exxen’de izleyicisi ile buluşuyor. Uzman Psikolog Gökhan Çınar ünlü konuklarına hem duygusal hemde vicdanen birçok duyguyu yaşatıyor. Psk. Gökhan Çınar‘ın sunduğu Katarsis programı tüm bölümleri ile sizlerle.

Katarsis 2. Bölümde Popstar Bayhan kayıplarla dolu çocukluğunu, yetiştirme yurdunda büyüme öyküsünü, cezaevi sürecini ve müzikle tanışmasını tüm samimiyetiyle Uzman Psikolog Gökhan Çınar’a anlatıyor.

Katarsis Exxen İzle

364 Görüntülenme
Katarsis

Katarsis - 1. Sezon 2. Bölüm

Türkiye’de "Popstar" Olmak
Exxen'de yayınlanan Reality Show programı Katarsis, Uzman Psikolog Gökhan Çınar'ın sunumuyla sizlerle. YouTube kanalında yapmış olduğu programla tanınan Çınar programın izlenme rekorları kırmasından sonra Exxen'de izleyicisi ile buluşuyor. Uzman Psikolog Gökhan Çınar ünlü konuklarına hem duygusal hemde vicdanen birçok duyguyu yaşatıyor. Psk. Gökhan Çınar'ın sunduğu Katarsis programı tüm bölümleri ile sizlerle.

Katarsis 2. Bölümde Popstar Bayhan kayıplarla dolu çocukluğunu, yetiştirme yurdunda büyüme öyküsünü, cezaevi sürecini ve müzikle tanışmasını tüm samimiyetiyle Uzman Psikolog Gökhan Çınar'a anlatıyor.