Videoların Açılması İçin Lütfen Bekleyin! Alternatif seçeneklerinin gelmesi için sitemize üye olup yorum yazmanız gerekmektedir

Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri İzle

admin
10 Ağu 2022
Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri İzle

Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri İzle, yapımcılığını Amazon Studio, Tolkien Estate, Harper Collins ve New Line Cinema üstlenmiştir. Dizi Prime Video için geliştirilmiştir. J.R.R Tolkien’in Hobbit ve Yüzüklerin Efendisi kitaplarındaki olaylardan binlerce yıl öncesini konu alacak. Kasım 2017’de Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri için televizyon hakkını 250 milyon dolara satın almak için Tolkien Estate ile 1 milyar dolar değerinde 5 sezonluk bir dizi için anlaşıldı. Bu zamana kadar ki en yüksek maliyetli işlerden biri olan Güç Yüzükleri şimdiden oldukça konuşulmaya başlandı. Diziyi izletiyoruz.com adresinden ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

YÜZÜKLERİN EFENDİSİ GÜÇ YÜZÜKLERİ YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU

Amazon Prime Video platformunda yayınlanacak dizinin seyircilerle buluşma tarihi 2 Eylül 2022 olarak kesinleştirildi. Birinci sezonu 8 bölümden oluşacak olan dizinin 5 sezon olacağı biliniyor. Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri İzle dizisini heyecanla bekleyen hayranları yayınlanacağı günü iple çekiyor. Bildiğiniz üzere Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri dizisi İkinci Çağ döneminde geçmektedir.

Güç yüzüklerinin oluşturulması, Sauron’un yükselişi ve Numenor’un düşme olaylarını anlatmaktadır. Güç yüzüklerinin birinci bölümünde elflerin lindon’da toplantı yaptığını gösteren bir fotoğraf yayınlandı. Bu fotoğraflar içerisinde Lady Galadriel ve Elrond’da var. Galadriel’i İsveç kökenli Gallerli oyuncu Morfydd Clark canlandırmaktadır. Elrond’u ise Roberr Aramayo canlandırıyor.

YÜZÜKLERİN EFENDİSİ GÜÇ YÜZÜKLERİ DİZİSİNİN FRAGMANI İZLE

Dizinin tanıtım fragmanını yayınlandıktan sonra, odak noktanın Lady Galadriel olacağı düşünülüyor.  Fragman ilk olarak Numenor ormanını göstererek başlıyor. Ne olduğunu anlayamadığımız iki geyik kafası beliriyor ve ardından hobbite benzeyen bir kişi bulunuyor. Lady Galadriel’i bir dağa tırmanırken görüyoruz ardından Elrond karşımıza çıkıyor bir kişiyi ateşlerin içerisinden kurtarmaya çalışıyor. Fakat tanıtım fragmanında Sauron’u göremedik dizide olup olmayacağı ise merak konusu. Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri dizisini ücretsiz bir şekilde izletiyoruz.com adresinden FULL HD kalitesiyle izleyebilirsiniz.

YÜZÜKLERİN EFENDİSİ GÜÇ YÜZÜKLERİ FRAGMANI İZLE

YÜZÜKLERİN EFENDİSİ GÜÇ YÜZÜKLERİ OYUNCU KADROSU

Morfydd Clark

Nazanin Boniadi

Benjamin Walker

Peter Mullan

Cynthia Addai-Robinson

Robert Aramayo

Ismael Cruz Cordova

Joseph Mawle

Ema Horvath

Maxim Baldry

Lloyd Owen

izletiyoruz.com sitemiz üzerinden korkudan gerilime, polisiyeden aksiyona daha yüzlerce çeşit filmi ve televizyon dizsini ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Bu konu hakkında düşünceleriniz nedir? Sizlerde görüşlerinizi ve düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Zaten üye misin? Giriş Yap