Videoların Açılması İçin Lütfen Bekleyin! Alternatif seçeneklerinin gelmesi için sitemize üye olup yorum yazmanız gerekmektedir

Var Bunlar beIN CONNECT İzle

admin
21 Tem 2022
Var Bunlar beIN CONNECT İzle

21 Temmuz’da beIN CONNECT platformunda izleyenleriyle buluşmaya dakikalar kalan Var Bunlar dizisi anlattığı hikâye ve oyuncu kadrosuyla dizi severlerin gündeminde bulunuyor. Var Bunlar İzle, Z Medya’nın yapımcısı olan Var Bunlar dizisinin senaryosunu aynı zamanda dizinin oyuncuları olan Giray Altınok ve Kerem Özdoğan yazmıştır.

VAR BUNLAR DİZİSİ HANGİ KANALDA YAYINLANIYOR?

Var bunlar komedi dizisi beIN Media Group tarafından 2015 tarihinde satın alınan ‘Digiturk’le Gelecek Devamı Gelecek’ sloganlarıyla adından oldukça sık söz ettiren dijital platform beIN CONNECT üzerinden yayınlanacaktır. Türkiye ve Kıbrıs’ta yayınlanan kanal ‘Hayaller ve Hayatlar, Erkek Severse, Nasıl Fenomen Oldum?’ Dizilerinden sonra şimdi de Var Bunlar komedi dizisiyle yayınlanacak. Dizinin güncel IMDb puanı henüz bulunmamaktadır.

VAR BUNLAR DİZİSİ KONUSU VE OYUNCULARI

Yapımını Z Medya’nın üstlendiği beIN CONNECT dizisi Var Bunlar İzle afişi ilk çıktığında izleyenleri oldukça merak ettirmişti. Kendine özgü tarzıyla ilgi çeken yeni dizi Var Bunlar bugün itibariyle Türkiye’nin dijital platformu olan beIN CONNECT ‘te yayınlanmaya başladı. Gündelik hayatın içinden çıkılmaz bir sıradanlığa sürüklenen iki yakın dostun (Tufan ve Samet) yaşadığı olayları anlatan Var Bunlar’ beIN CONNECT ekranlarında izleyicilerini kahkahaya boğacak.

BeIN CONNECT Ücretsiz İzle yeni bir komedi ikilisi ortaya çıkarken yaşadıkları maceralar izleyenleri ekran başına kilitleyecek. Var Bunlar dizisinin ana karakterleri Tufan ve Samet’i oynayan Giray Altınok ve Kerem Özdoğan gündelik yaşamda karşımıza çıkan zorlukları komedi türünde yazmışlardır. Bir türlü içinden çıkamadıkları sıradanlığın ortasında kalan iki yakın dostun maceralarını izlerken her bölümde izleyici karşısına çıkacak farklı konuk oyuncularla devam edecektir. Güldür Güldür Show kadrosunda yer alan bu ikilinin ekranın yeni komedi yüzleri olması bekleniyor. ‘Var Bunlar’ dizisini kesintisiz bir şekilde izletiyoruz.com adresinden izleyebilirsiniz.

VAR BUNLAR FRAGMANI İZLE

VAR BUNLAR DİZİSİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Dijital içerik platformu beIN CONNECT’te izleyenleri karşısına çıkmak için dakikalar sayan Var Bunlar dizisi yaz sezonuna damga vuracak. Yoğun çekimlerin ardından Var Bunlar dizisi 21 Temmuz 2022 Perşembe gününden itibaren her Perşembe saat 20:00’da Türkiye’nin dijital içerik platformu beIN CONNECT kanalında yayınlanması beklenmektedir.

izletiyoruz.com sitemiz üzerinden korkudan gerilime, polisiyeden aksiyona daha yüzlerce çeşit filmi ve televizyon dizsini ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Bu konu hakkında düşünceleriniz nedir? Sizlerde görüşlerinizi ve düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Zaten üye misin? Giriş Yap