Videoların Açılması İçin Lütfen Bekleyin! Alternatif seçeneklerinin gelmesi için sitemize üye olup yorum yazmanız gerekmektedir

The Peripheral İzle

admin
20 Kas 2022
The Peripheral İzle

The Peripheral İzle, Amazon Prime’da yayınlanan bilim kurgu türünde olan The Peripheral, William Gibson’ın aynı adlı eserinden uyarlanmıştır. Filmde Chloë Grace Moretz’in yanı sıra Gary Carr ve Jack Reynor da rol almaktadır. The Peripheral dizisi 21 Ekim 2022 tarihinde Prime Video‘da yayınlanmaya başlamış ve büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Dizinin başlangıcında iki bölüm yayınlanırken bundan sonra yeni bölümler 9 Aralık 2022’deki sezon finaline kadar her hafta cuma günleri yayınlanacak. İzleyicilerden tam not alan The Peripheral dizisini primevideo.com adresinden izleyebilirsiniz.

PERIPHERAL DİZİNİN KONUSU NEDİR?

The Peripheral İzle, yeni bilimkurgu dizisi olan The Peripheral iki farklı zamanda geçiyor. Flynne Fisher, 2032 yılında Blue Ridge Dağları’ndaki küçük bir kasabada kardeşi Burton ve ölümcül derecede hasta annesiyle birlikte yaşamaktadır. Annelerinin sağlık durumu kötüleştikçe, kardeşlerin artan tıbbi faturaları ödemek için paraya ihtiyaçları vardır. Bu yüzden Flynne ve Burton Sim adı verilen simülasyonları oynayarak ekstra para kazanmaktadır. Burton’ın avatarını paylaşarak solvent müşterilerini kandırıyorlar. Burton yeni bir simülasyonu test etme şansı yakaladığında, Flynne onun kardeşi gibi davranır ve oyunu devralır. Karşılığında Flynne, değerli bir sırrı çalmak için Araştırma Enstitüsü olarak bilinen Londra’daki bir şirkete girecektir.

İş ters gittiğinde, simülasyonun hayal edebileceğinden çok daha gerçek olduğunu fark eder. The Peripheral, Sim’deki Londra gelecekte, tam olarak 2099 yılında yaşamaktadır ve Flynne’in Araştırma Enstitüsü’nde ortaya çıkardığı şey onu ve ailesini büyük bir tehlikeye atar. Geleceğin Londra’sında Flynne, gizemi çözmenin anahtarı olabilecek Wilf ile tanışır. Ama önce Flynne ve Burton, onları öldürmek isteyen güçlerden Flynne’in çaldığı hayati sırrı geri almak için gelecekten gönderilen güçlerden korunmak zorundadır. Maceranın ve heyecanın azalmadığı bu diziyi primevideo.com adresinden FULL HD kalitesiyle kesintisiz izleyebilirsiniz.

Prime Video ekranlarında yayınlanan dizinin güncel IMDb puanı ise; 6.1’dir.

PERIPHERAL FRAGMANI İZLE

PERIPHERAL OYUNCU KADROSU

Chloë Grace Moretz

Gary Carr

Jack Reynor

JJ Alanı

Melinde Sayfa Hamilton

ÜCRETSİZ PRIME VİDEO İZLE

izletiyoruz.com sitemiz üzerinden korkudan gerilime, polisiyeden aksiyona daha yüzlerce çeşit filmi ve televizyon dizsini ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Bu konu hakkında düşünceleriniz nedir? Sizlerde görüşlerinizi ve düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Zaten üye misin? Giriş Yap