Videoların Açılması İçin Lütfen Bekleyin! Alternatif seçeneklerinin gelmesi için sitemize üye olup yorum yazmanız gerekmektedir

The Last of Us İzle

admin
10 Eyl 2023
The Last of Us İzle

The Last of Us İzle, 15 Ocak 2023 tarihinde izleyicilerle buluşarak dram, korku, macera ve aksiyon türlerini bir araya getiren unutulmaz bir dizi deneyimi sunmaya başladı. Başrollerini ünlü oyuncular Pedro Pascal, Bella Ramsey ve Nick Offerman’ın üstlendiği bu dizi, orijinal adıyla “The Last of Us,” oyun dünyasının efsanevi yapımlarından birinden uyarlanmıştır.

DİZİ KONUSU

The Last of Us, post-apokaliptik bir dünyada geçen etkileyici bir hikayeyi anlatıyor. Dünya, insanlığın neredeyse yok olmasına yol açan bir salgın hastalığın pençesindedir. Bu korkunç salgına karşı tek bir panzehir vardır: Ellie. Ellie, sadece 14 yaşında bir genç kızdır, ancak bu genç kız salgının bilim adamları tarafından aranan tek umuttur.

Hikaye, yalnız bir adam olan Joel’in Ellie’yi bu tehlikeli dünyada bilim adamlarına teslim etmekle görevlendirilmesiyle başlar. Ancak Ellie’nin hastalığa çare olup olamayacağı belirsizdir ve Joel için en önemli şey, insanlığı kurtarmak değil, Ellie’yi korumaktır. The Last of Us, bu iki farklı dünyadan gelen Joel ve Ellie’nin insanlığın kaderini belirleyecek bir yolculuğa çıkmasının hikayesini anlatır.

DİZİ YARATICILARI VE YAPIMCILARI

The Last of Us İzle, dizisinin yaratıcıları arasında Neil Druckmann ve Craig Mazin yer alıyor. Senaryoyu yazan isimler ise yine Craig Mazin ve Neil Druckmann. Dizinin yapımcılığını ise Greg Spence ve Cecil O’Connor üstleniyor.

DİZİ OYUNCU KADROSU

The Last of Us dizisinin başrollerini ünlü oyuncular Pedro Pascal, Bella Ramsey ve Nick Offerman paylaşıyor. Ayrıca dizide şu yetenekli oyuncular da yer alıyor:

– Murray Bartlett : Frank
– Nico Parker : Sarah Miller
– John Hannah : Dr. Neuman
– Con O’Neill : Bill
– Merle Dandridge : Marlene
– Josh Brener : Host
– Christopher Heyerdahl : Dr. Schoenheiss
– Lamar Johnson : Henry
– Brad Leland : Mr. Adler
– Marcia Bennett : Mrs. Adler
– Graham Greene : Marlon
– Brendan Fletcher : Robert
– Elaine Miles : Florence
– Storm Reid : Riley Abel
– Anna Torv : Tess
– Melanie Lynskey : Kathleen
– Gabriel Luna : Tommy

DİZİ VİZYON TARİHİ

The Last of Us dizisi, 15 Ocak 2023 tarihinde seyirciyle buluştu ve izleyicilerin büyük ilgisini çekti.

The Last of Us dizisi, etkileyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Bu unutulmaz serüveni kaçırmamak için şimdiden izleme planları yapabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Zaten üye misin? Giriş Yap