Videoların Açılması İçin Lütfen Bekleyin! Alternatif seçeneklerinin gelmesi için sitemize üye olup yorum yazmanız gerekmektedir

The Changeling İzle

admin
09 Eyl 2023
The Changeling İzle

The Changeling İzle, Oscar adayı LaKeith Stanfield’ın başrolünde olduğu “The Changeling” dizisi, Victor LaValle’in çok satan kitabından uyarlanıyor. İşte dizi hakkında bilmeniz gerekenler!

Apple TV+, kitaplardan uyarlanan dizilerle izleyicileri büyülemeye devam ediyor. Bu kez, Victor LaValle’in aynı adlı çok satan kitabından uyarlanan “The Changeling” dizisi ile karşımıza çıkıyor. Başrolünde Oscar adayı LaKeith Stanfield’ın yer aldığı bu büyülü macera, korku, ebeveynlik, ve gizem dolu bir hikayeye kapı aralıyor.

DİZİNİN İLK BÖLÜMLERİ 8 EYLÜL’DE GELİYOR!

Heyecanla beklenen “The Changeling” dizisinin ilk üç bölümü, 8 Eylül tarihinde izleyicilerle buluşacak. Ardından, her Cuma günü yeni bir bölüm ekranlara gelecek ve macera devam edecek.

LaKeith Stanfield Hem Oyuncu Hem Yapımcı Olarak Karşımızda

LaKeith Stanfield, dizinin başrolünde yer almanın yanı sıra yönetici yapımcısı olarak da görev yapıyor. Bu projeyi Annapurna ve Apple Studios bir araya gelerek hayata geçiriyor. “The Changeling,” yetişkinler için bir peri masalı olarak tanımlanıyor ve korku hikayesi, ebeveynlik serüveni ve New York’un bilinmeyen yönlerinde geçen tehlikeli bir macerayı içeriyor.

OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Dizide LaKeith Stanfield’a eşlik eden oyuncu kadrosunda Clark Backo, Adina Porter, Samuel Herring, Alexis Louder, Jared Abrahamson ve özel konuk oyuncu Malcolm Barrett da yer alıyor.

Kelly Marcel ve Melina Matsoukas Dizinin Yaratıcıları

Dizinin yaratıcısı ve yazarı Kelly Marcel (Cruella, Venom) olarak karşımıza çıkarken, pilot bölümü Melina Matsoukas (Insecure) yönetti.

HİKAYE NE ANLATIYOR?

The Changeling İzle, Victor LaValle’in romanı, Apollo Kagwa (LaKeith Stanfield) adında bir antikacı kitap satıcısına odaklanıyor. Apollo’nun hayatı, babası ortadan kaybolup ona esrarengiz rüyalar ve gizemli bir kitap bıraktığında değişir. Apollo, eski hayallerini yeniden keşfederken, karısı Emma’nın tuhaf davranışları ve gizemli kayboluşuyla başa çıkmak zorunda kalır. Emma’nın nerede olduğunu öne süren bir yabancıyla tanışması, Apollo’yu New York’un bilinmeyen ve gizemli dünyasına sürükler.

“The Changeling,” gizem, korku ve aile ilişkileri üzerine derinlemesine bir hikaye sunuyor. Apple TV’ın yeni dizisi, Victor LaValle’in büyülü dünyasını izleyicilere taşıyacak gibi görünüyor.

Bu büyülü serüvene katılmaya hazır mısınız?

SIKÇA SORULAN SORULAR:

  1. “The Changeling” dizisinin ilk bölümü ne zaman yayınlanacak?

– İlk üç bölüm 8 Eylül’de yayınlanacak ve ardından her Cuma yeni bir bölüm ekranlara gelecek.

  1. Dizinin başrolünde kim var?

– Dizinin başrolünde LaKeith Stanfield yer alıyor.

  1. Dizinin hikayesi ne hakkında?

– Dizi, esrarengiz olaylarla dolu bir aile hikayesini, korku ve gizem unsurlarıyla harmanlıyor.

  1. Hangi oyuncular dizide rol alıyor?

– Oyuncu kadrosunda LaKeith Stanfield dışında Clark Backo, Adina Porter, Samuel Herring, Alexis Louder, Jared Abrahamson ve özel konuk oyuncu Malcolm Barrett da bulunuyor.

  1. Dizinin yaratıcıları kimler?

– Dizinin yaratıcısı ve yazarı Kelly Marcel, pilot bölümü ise Melina Matsoukas yönetti.

ÜCRETSİZ APPLE TV İZLE

izletiyoruz.com sitemiz üzerinden korkudan gerilime, polisiyeden aksiyona daha yüzlerce çeşit filmi ve televizyon dizsini ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Bu konu hakkında düşünceleriniz nedir? Sizlerde görüşlerinizi ve düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Zaten üye misin? Giriş Yap