Videoların Açılması İçin Lütfen Bekleyin! Alternatif seçeneklerinin gelmesi için sitemize üye olup yorum yazmanız gerekmektedir

Spiderhead İzle

admin
17 Haz 2022
Spiderhead İzle

Spiderhead İzle, Joseph Kosinski tarafından yönetilip Rhett Reese ve Paul Wernick tarafından kaleme alınan yakında yayınlanacak olan bir Amerikan bilim-kurgu ve aksiyon filmidir.

Spiderhead filmi başrolünde Chris Hemsworth’ün olduğu yeni Netflix filmi, kitap yazarı George Saunders’ın ‘’Escape From Spiderhead’’ isimli hikayesinden uyarlanmıştır. 17 Haziran 2022 tarihinde izleyiciler ile buluşacak. Filmin çekimleri 2020’de yapıldı fakat karantina zamanlarına denk geldiği için bazı aksaklıklar meydana geldi. 2021’in son çeyreğinde vizyona girecekti fakat daha sonra yayın tarihi değişip 17 Haziran 2022 gününe ertelendi.

Netflix ile aynı tarihte FULL HD kalitesiyle izlemek için izletiyoruz.com adresinden ücretsiz bir şekilde Spiderhead İzle etiketiyle izleyebilirsiniz.

SPIDERHEAD FİLMİ KONUSU

Spiderhead, gözlerden ırak bir adada yaşayan sürekli duygu değiştiren, ilaçlarla oluşturulan tıbbi deneylere katılarak cezalarının düşürülmesini amaçlayan iki mahkûmun öyküsünü konu ediniyor. Gerilim filmi olan Spiderhead ilk olarak yılın başlarında Netflix’in 2022’de yayınlanacak olan filmleri arasında gösterildi. Daha sonra film hakkında daha detaylı görüntüler içeren resmi olarak tanıtım videosu paylaşıldı.

Bir grup mahkûmun, cezalarını en aza indiren birçok etkiye sahip bir deneyde yer alırlar. Mahkumlara ruh hallerini farklılaştıran güçlü dozda ilaçlar verilmiştir. Deneklerden herhangi biri ilacı kullandıktan sonra neler hissettiğini merak etmeye başlar.

Bu durumda mahkûm, laboratuvarla ilgili asıl gerçekleri öğrenmek amacıyla araştırmaya koyulur. Mahkumlardan biri olan Jeff hapishanede bulunan başka bir cezalı olan Rachel’ı ziyaret etmeye gelir. Onun hayatını kurtarmak için hapishanenin deneylerini yok etmeye çalışır. Başarılı olabilecek midir?

Bilim-kurgu ve gerilim türünde olan Spiderhead filmini Ücretsiz ve FULL HD kalitesiyle izlemek için izletiyoruz.com adresinden sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İlgiyle beklenen bu macera dolu filmin IMDb puanı ise: 7.3’tür.

SPIDERHEAD FİLMİ FRAGMANI İZLE

SPIDERHEAD FİLMİ OYUNCU KADROSU

Chris Hemsworth – Steve Abnesti Karakteri

Miles Teller – Jeff Karakteri

Jurnee Smollett – Lizzy Karakteri

Tess Haubrich – Heather Karakteri

BeBe Bettencourt – Emma Karakteri

Mark Paguio – Verlaine Karakteri

Sam Delich – Adam Karakteri

Joey Vieira – Miguel Karakteri

Daniel Reader – Ryan Karakteri

Ron Smyck – Dave Karakteri

Stephen Tongun – Ray Karakteri

izletiyoruz.com sitemiz üzerinden korkudan gerilime, polisiyeden aksiyona daha yüzlerce çeşit filmi ve televizyon dizsini ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Bu konu hakkında düşünceleriniz nedir? Sizlerde görüşlerinizi ve düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Zaten üye misin? Giriş Yap