Videoların Açılması İçin Lütfen Bekleyin! Alternatif seçeneklerinin gelmesi için sitemize üye olup yorum yazmanız gerekmektedir

Son Parti İzle

admin
10 Nis 2022
Son Parti İzle

Yönetmenliğini Enes Ateş’in üstlendiği Son Parti İzle etiketi ile filmi sitemizden izleyebilirsiniz. Son Parti filmi, 12. sınıfta okumakta olan Birsu, Katre, Deniz, Savaş ve Ferman adlı öğrencilerin sınava girmeden önce verilecek olan bir partide başlarına gelenleri konu alıyor.

SON PARTİ KONUSU NEDİR?

Katre ve Birsu ikizdirler. Şehnaz Lisesi adlı okula gitmektedirler ve son sınıftadırlar. İkiz olsalar da birbirlerinden oldukça farklıdırlar. Birsu, okulda oldukça popülerdir. Bu sırada Katre ise, ailenin kara koyunudur ve kardeşine göre daha asidir. Herkesin beklediği o vakit gelmiştir. Okul bir dönemi daha kapatmaya yaklaşmıştır. Okudukları lisenin bir geleneğine dönüşmüş olan Egemen’in doğum günü partisi kutlama etkinliğine katılacaklardır. Bu akşam her zamankinden daha özeldir. Çünkü mezuniyet seneleridir ve hayatlarını belirleyecek o sınavdan önce geçirecekleri bir kutlama gecesidir. Hep beraber özel bir gece geçireceklerini düşünürler. Bu gece herkes için özeldir. Filmin IMDb puanı ise henüz güncellenmemiştir.

SON PARTİ FİLMİ NE ANLATIYOR?

Deniz, popüler kız Birsu’dan hoşlanmaktadır. Bu gece ona hislerinden bahsetmeyi düşünüyordur. Fakat Birsu’nun planları sekteye uğrar. Çünkü babası yalnız gitmesine izin vermez. Katre’nin de onunla gitmesi gerektiğini şart koyar. Katre ise böyle ortamlardan hoşlanmaz. Deniz, Katre için bir randevu eşi aramaya başlar. Fakat kimse onun asi davranışlarına katlanmak istememektedir. Başka bir okuldan atılmış olan Ferman, Deniz için iyi bir adaydır. Ferman, Deniz’e bu teklifi yalnızca para karşılığı kabul edebileceğini söyler. Deniz bu durumda panikler çünkü Ferman’ın istediği ücret tamı tamına üç bin Türk Lirası’dır. Fakat haliyle Deniz’de bu denli bir Mevla bulunmamaktadır.

Egemen tarafından kendisine verilmiş olan partinin alkol parasını, Ferman’a vermeyi çare bulur. Bir şekilde içki teminatını kendisinin halletmesi gerekecektir. Bu iş için otelde görev yapmakta olan Jin adındaki arkadaşından yardım ister. Ferman, parayı aldıktan sonra Katre ile vakit geçirmeye başlar. Vakit geçirdikçe kendisinden hoşlanmaya başlar. Fakat bu işi para karşılığı yaptığı gerçeği gün yüzüne çıkmak üzeredir. Hesaplaşma vakti geldikçe, tüm karakterleri gerginlik sarar. Bu son özel geceleri, onlar için nasıl sonuçlanacaktır? Filmi Son Parti İzle etiketi ile filmi sitemizden izleyebilirsiniz.

SON PARTİ FRAGMANI İZLE

SON PARTİ OYUNCU KADROSU

Fırat Altunmeşe

Almila Ada

Nil Keser

Ömer Faruk Çavuş

Uğur Kurul

Erdinç Gülener

Cem Zeynel Kılıç

Sezer Arıçay

Merve Sevin

izletiyoruz.com sitemiz üzerinden korkudan gerilime, polisiyeden aksiyona daha yüzlerce çeşit filmi ve televizyon dizsini ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Zaten üye misin? Giriş Yap