Videoların Açılması İçin Lütfen Bekleyin! Alternatif seçeneklerinin gelmesi için sitemize üye olup yorum yazmanız gerekmektedir

Sizi Dinliyorum Exxen İzle

admin
26 Ağu 2022
Sizi Dinliyorum Exxen İzle

Sizi Dinliyorum Exxen İzle, dizisi oyuncu ekibi belli oldu. Onur Buldu ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun başrollerinde olduğu, yapımcılığını 25 Film’in üstlendiği bu dizi Exxen platformunda yayınlanacak. Sizi Dinliyorum İzle sıra dışı konusuyla daha başlamadan izleyicileri kendisine çekmeyi başardı. Afişi ve tanıtım fragmanı yayınlanan yeni dizinin Acunn.com sitesinden ve sosyal medyalardan duyurusu yapılmıştı. Yakında Exxen’de yayınlanacak olan Sizi Dinliyorum dizisinin henüz kesin bir tarihi yok.

SİZİ DİNLİYORUM EXXEN DİZİSİNİN KONUSU

Onur Buldu’nun 5 ayrı karakteri canlandırdığı Sizi Dinliyorum’un konusu, her bölümde 5 farklı çift ve konuk oyuncular yer almaktadır. Onur Buldu ve oynadığı karakterleri, Sizi Dinliyorum’da harika bir ilişki terapisi rolünü üstleniyor. Sizi Dinliyorum Exxen İzle Exxen platformunda yayınlanacak olan bu yeni dizide terapist birbirinden ilginç yaşamları incelemektedir. Sizi Dinliyorum dizisinin ilk bölümlerinde kendisiyle para karşılığı evlendiğini düşünen bir ailenin eğlenceli hikayesi anlatılacak.

Exxen İzle, Sizi Dinliyorum dizisi ağırlıklı olarak eğlenceli ikili diyaloglarla izleyiciyi güldürmeyi hedeflemektedir. 25 Film’in yapımcılığını üstlendiği ve başrolünde Onur Buldu’nun yer aldığı bu yeni dizide birbirinden ilginç birçok karakter izleyicileriyle buluşmasına az kaldı. Kahkahanın bir an olsun eksilmediği dizide birçok ünlü oyuncu da Onur Buldu’ya eşlik edeceği öğrenildi. İlk bölüm konuğu Ayşenil Şamlıoğlu olmuştur.

Exxen Ücretsiz İzle Güldür Güldür Show programının yanı sıra Cici Babam, Bayi Toplantısı, Dedemin Fişi, Yok Artık 2 gibi filmlerde de bulunan başarılı ve komik oyuncu Onur Buldu, Exxen’de yayınlanacak olan Sizi Dinliyorum isimli dizinin başrolünde bulunmaktadır.

SİZİ DİNLİYORUM DİZİSİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Geçtiğimiz haftalarda Survivor 2022 All Star final gecesinde bulunan Onur Buldu, Acun Ilıcalı’nın açıklamalarıyla dizinin yakında yayınlanacağını duyurdu. Onur Buldu Acun Ilıcalı’nın dijital kanalı olan Exxen ile anlaşma sağlamış ve dizini tanıtım fragmanını ilk kez o gecede yayınlamışlardır. Dizinin henüz ne zaman yayınlanacağına dair bilgi verilmemiştir. Seyircilerin de ilgisini çeken tanıtım fragmanı gündeme yerleşmiş ve çok beğenilmiştir. Eğlenceli ve komik olacağını hissettiren Sizi Dinliyorum dizisini Exxen platformuna üye olarak HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

SİZİ DİNLİYORUM FRAGMANI İZLE

SİZİ DİNLİYORUM TV DETAYLARI

Tür: Komedi

Yayın Platformu: Exxen

Prömiyer Tarihi: Çok Yakında

Yönetmen: Fırat Parlak, Koray Şahin

IMDb Puanı: Sizi Dinliyorum dizisinin güncel IMDb puanı henüz yoktur.

Oyuncular: Onur Buldu

izletiyoruz.com sitemiz üzerinden korkudan gerilime, polisiyeden aksiyona daha yüzlerce çeşit filmi ve televizyon dizsini ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Bu konu hakkında düşünceleriniz nedir? Sizlerde görüşlerinizi ve düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Zaten üye misin? Giriş Yap