Videoların Açılması İçin Lütfen Bekleyin! Alternatif seçeneklerinin gelmesi için sitemize üye olup yorum yazmanız gerekmektedir

Sıkılmadan İzleyebileceğiniz Türk İnternet Dizileri

admin
11 Nis 2022
Sıkılmadan İzleyebileceğiniz Türk İnternet Dizileri

Pandemi ile birlikte çok daha hızlanan dijitalleşme süreci Türk dizileri için de bir dönüm noktası oldu. İnternet üzerinde bulunan Netflix, BluTV, beIN CONNECT, Gain TV ve Exxen gibi platformlar birçok yerli dizi ve film üretmeye başladı. Birbirinden farklı pek çok kategoride ise Türk internet dizileri ile birlikte bu alanda geliştirilen dizi sayısı ise günden güne artıyor diyebiliriz. Sizin için hazırladığımız sıkılmadan izleyebileceğiniz Türk internet dizileri sayesinde kaliteli yerli yapımlara ulaşabilirsiniz. İşte izletiyoruz.com ekibi olarak sizler için hazırlamış olduğumuz Sıkılmadan İzleyebileceğiniz Türk İnternet Dizileri listesi.

SAYGI (2020) | IMDb: 7.7

Yönetmen: Ali Taner Baltacı | Oyuncular: Nejat İşler, Boran Kuzum, Miray Daner, Erkan Can

Yerli internet dizileri arasında listemizdeki ilk dizi Saygı oluyor. Behzat Ç. Dizisini izleyenlerin yakından tanıyacağı Ercüment Çözer karakterini ele alan dizi BluTV üzerinden yayınlanıyor. Şu an için 2 sezonu bulunan dizide Nejat İşler, Boran Kuzum ve Miray Daner başrolde yer alıyor. Dizi içerisinde Ercüment Çözer karakterinin kendisine saygısızlık yapan kişilere karşı verdiği mücadeleyi görüyoruz. Daha sonrasında ise kendi adaletlerini sağlayan 2 genç ile tanışarak dizi bambaşka bir yere doğru ilerliyor. Diziyi sıkılmadan aralıksız izleyeceğinizi garanti ediyoruz.

ŞAHSİYET (2018) | IMDb: 9.1

Yönetmen: Onur Saylak | Oyuncular: Haluk Bilginer, Cansu Dere, Metin Akdülger

Bir PuhuTV yapımı olan Şahsiyet Haluk Bilginer’in “En İyi Erkek Oyuncu” dalında Emmy ödülü almasıyla bir hayli popüler olmuştu. Türk dizi tarihinde oldukça iyi bir yer edinen dizi 12 bölüm halinde bulunuyor. Alzheimer teşhisi koyulan bir kişinin işlediği cinayetler serisini konu ediniyor. Son bölümüne kadar mükemmel bir kurguyla ilerleyen dizide Agah Beyoğlu’nun neden bu cinayetleri işlediğini muhteşem bir anlatımla izliyoruz. Türk internet dizileri olarak Şahsiyet’i şiddetle tavsiye ediyoruz.

BİR BAŞKADIR (2020) | IMDb: 8.5

Yönetmen: Berkun Oya | Oyuncular: Öykü Karayel, Fatih Artman, Funda Eryiğit

Netflix üzerinden yayınlanan Bir Başkadır aslında günlük hayatımıza değiniyor diyebiliriz. İnsanların kendilerine ördüğü duvarları ve bu duvarları aşmaya çalışmalarını çok güzel bir anlatım ile birlikte gözlemliyoruz. Öykü Karayel, Settar Tanrıöğen, Funda Eryiğit ve Fatih Artman gibi usta oyuncular dizinin başrollerinde yer alıyor. Yerli internet dizileri olarak Bir Başkadır’ı 8 bölüm şeklinde Netflix üzerinden izleyebilirsiniz.

GİBİ (2021) | IMDb: 9.0

Yönetmen: Ömer Sinir | Oyuncular: Ahmet Kürşat Öcalan, Feyyaz Yiğit, Kıvanç Kılınç

Türk internet dizileri listemizdeki tek komedi yapımı olan Gibi, Exxen platformu üzerinden yayınlanıyor. Absürt komedi tarzında olan dizinin senaryosu Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi tarafından kaleme alınıyor. İki arkadaşın başlarına gelen garip olayları komik bir kurguda ele alıyor. Her bölümünde farklı bir senaryoyla karşılaştığımız Gibi, 2 sezon halinde şu an Exxen üzerinden izlenebiliyor.

MASUM (2017) | IMDb: 8.4

Yönetmen: Seren Yüce | Oyuncular: Ali Atay, Haluk Bilginer, Okan Yalabık, Serkan Keskin, Tülin Özen

Yerli İnternet dizileri denildiğinde akla ilk gelen dizilerden biri olan Masum güçlü oyuncu kadrosuyla BluTV’nin bir baş yapıtı oluyor. Oyuncu kadrosunda Haluk Bilginer, Ali Atay, Serkan Keskin ve Okan Yalabık gibi usta oyuncuları görüyoruz. Polisiye ve dram türünde olan dizi karanlık sırların yavaş yavaş açığa çıkmasıyla ilerliyor. Türk internet dizileri olarak Masum’u polisiye dizilerini sevenlerin izlemesini tavsiye ediyoruz.

izletiyoruz.com sitemiz üzerinden korkudan gerilime, polisiyeden aksiyona daha yüzlerce çeşit filmi ve televizyon dizsini ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Zaten üye misin? Giriş Yap