Videoların Açılması İçin Lütfen Bekleyin! Alternatif seçeneklerinin gelmesi için sitemize üye olup yorum yazmanız gerekmektedir

She Hulk Attorney at Law Disney Plus İzle

admin
18 Ağu 2022
She Hulk Attorney at Law Disney Plus İzle

She-Hulk: Avukat Attorney, Moon Knight ve Ms Marvel’in başarılı sürümlerini takiben Disney+‘a giden en yeni MCU serisidir. Komedi, Hulk’un aynı zamanda bir avukat olan ve insanüstü davalar üzerinde çalışan kadın meslektaşını tanıtacak. Diziyi She Hulk Attorney at Law Disney Plus İzle etiketiyle sitemizden ücretsiz HD olarak izleyebilirsiniz.

SHE HULK ATTORNEY AT LAW KONUSU

Jennifer, farklı olmanın rahatsızlığını istemediği için umutsuzca yeni yeteneklerini reddetmeye çalışır. Ancak Bruce’un biraz eğitimi ve yönlendirmesinden sonra, yeni onu kabul etmeye başlar. Yetkileri Jennifer’a başka bir iş daha getiriyor, bu sefer insanüstü güçleri olan insanları içeren davalara odaklanan uzman bir avukat olarak çalışıyor. She-Hulk’ın kendisi olarak başrolde, ödüllü bilim kurgu gerilim dizisi Orphan Black’de birden fazla karakteri oynamasıyla tanınan aktris Tatiana Maslany yer alıyor.

Screen Rant tarafından role ne getirmek istediği sorulduğunda Maslany, Yaptığım her şey sayfada olmasa bile sayfadan ilham almış gibi hissediyorum. She-Hulk’un fragmanı bu yılın başlarında çıktı, Hulk’un kuzenine öfkesini nasıl kontrol edeceğini ve yeteneklerini gücü için nasıl kullanacağını eğitmesiyle başladı.

SHE HULK ATTORNEY AT LAW DİZİSİ KAÇ BÖLÜM

Marvel dizisi her biri 30 dakika süren toplam dokuz bölümden oluşmaktadır. She-Hulk’un büyük finali ise 13 Ekim 2022 Perşembe günü yayınlanacak. Dizinin güncel IMDb puanı ise 5.8’dir.

SHE HULK ATTORNEY AT LAW FRAGMANI İZLE

SHE HULK ATTORNEY AT LAW OYUNCU KADROSU

Tatiana Maslany

Jameela Jamil

Ginger Gonzaga

Mark Ruffalo

Josh Segarra

Jon Bass

Renée Elise Goldsberry

Tim Roth

Benedict Wong

Charlie Cox

izletiyoruz.com sitemiz üzerinden korkudan gerilime, polisiyeden aksiyona daha yüzlerce çeşit filmi ve televizyon dizsini ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Bu konu hakkında düşünceleriniz nedir? Sizlerde görüşlerinizi ve düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Zaten üye misin? Giriş Yap