Videoların Açılması İçin Lütfen Bekleyin! Alternatif seçeneklerinin gelmesi için sitemize üye olup yorum yazmanız gerekmektedir

Outlander Netflix İzle

admin
01 Eki 2022
Outlander Netflix İzle

Outlander Netflix İzle, dizisinin ismini daha sık duymaya başlayacağız. 2014 yılında gösterime giren ve oldukça başarılı bir yere gelen dizinin her geçen gün popülerliği artıyor. Ülkemizde de izleyici kitlesi artmaya başlayan dizi diğer Amerikan dizilerine oranla birçok farklılıkta gösteriyor. Özellikle 40 dakikalık bölümlere alıştığımız bu dönemde 65 dakikalık bölümlerle izleyicilere daha uzun bir dizi keyfi sunuyorlar. Diziyi izlemek için Netflix platformuna üye olmanız gerekmektedir.

OUTLANDER DİZİ KONUSU

Outlander Netflix İzle, geçtiğimiz yıllarda Battlestar Galactica yapımcısı Ronald D. Moore’un yayınlanan bir dizisi olması ikinci bir dizisini TV ekranlarına yansıtmasına engel olmadı. Moore Syfy dizisi Helix’in yapımcılığını yaparken ayrıca Starz Moore’un Diana Gabaldon’un kitap serisi Outlander’ın Televizyon ekranlarına uyarlanmasını da istedi. Aşk, bilim kurgu, tarih ve maceranın gibi birçok konunun tek bir hikayede buluşması olarak adlandırılan Outlander’da 1945 yılında yaşayan ve evli bir savaş hemşiresinin hikayesi anlatılıyor. Bu hemşire dizide esrarengiz bir durumda zamanda yolculuk yaparak 1743 yılına gidiyor ve orada romantik genç bir İskoç savaşçıyla evlenmek zorunda kalıyor.

OUTLANDER FRAGMANI İZLE

OUTLANDER 1. SEZON DİZİ BİLGİLERİ

16 bölümden oluşan ilk sezonun çekimleri 2014 sonbaharında İskoçya’da başlayacak, dizi ise Starz kanalında yayın hayatına başlayacak. Moore diziyi kendisi yazacak ve Jim Kohlberg ile idari yapımcılığını üstlenecek. Gabaldon’un kitap serisinde toplam yedi kitap bulunuyor, sekizincisi ise bu senenin sonlarına doğru yayınlanacak. Yani Moore kaynak sıkıntısı çekmeyecek ve kitaplardan esinlenerek dizi senaryosuna uyarlayacak.

OUTLANDER SEZON SAYISI VE IMDb PUANI

Netflix platformunda yayınlanan dizi toplamda 5 sezondur. Dizinin güncel IMDb puanı ise 8.4’dür.

OUTLANDER DİZİ YORUMU

Tarihi birçok kategori ile birleştiren başarılı bir dizi konu olarak macera, bilim kurgu, aşk, dram gibi farklı alanları bir araya getirerek iddialı bir dizi ortaya çıkarmışlardır. Çekim ekibi özenle çalışarak hiçbir masraftan kaçınmadığını kalitesi ile ortadadır.

OUTLANDER CAST VE OYUNCU KADROSU

Ronald D. Moore (Yönetmen)

Caitriona Balfe

Sam Heughan

Sophie Skelton

Richard Rankin

Duncan Lacroix

ÜCRETSİZ ALTYAZILI DİZİ İZLE

izletiyoruz.com sitemiz üzerinden korkudan biyografiye, polisiyeden aksiyona, spordan belgesele kadar yüzlerce filmi ve televizyon dizisini ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Dijital platformlarda yer alan dizi ve filmleri HD ve sansürsüz olarak Full izlemek için izletiyoruz.com adresini takip ediniz.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Zaten üye misin? Giriş Yap