Videoların Açılması İçin Lütfen Bekleyin! Alternatif seçeneklerinin gelmesi için sitemize üye olup yorum yazmanız gerekmektedir

Moon Knight İzle

admin
12 Haz 2022
Moon Knight İzle

Moon Knight İzle, Marvel hayranlarını mutlu edecek haber haber geldi. Diney Plus, Marvel yapımı yeni çıkan Moon Knight dizisi için kolları sıvadı. Moon Knight dizisinin ne zaman çıkacağı ise Marvel hayranları tarafından merakla bekleniyor. Bu sevindiren proje 2019 yılları arasında duyurulmuştu. Fakat pandemi sebebiyle Marvel’in yeni dizisi Moon Knight askıya alınmıştı. Uzun bir bekleyişin ardından Moon Knight için geri sayım artık başladı. Merakla beklenen bu dizi 30 Mart 2022 tarihinden itibaren yayınlanmaya başlıyor.

Moon Knight dizisinin ise nereden izleneceği merak konusu oldu. Moon Knight dizisini Disney+ platformundan izleyebileceksiniz. Ancak Disney+ ülkemize resmi olarak gelmediği için, izletiyoruz.com sitemiz üzerinden Moon Knight İzle dizisini FULL HD kalitesiyle izleyebilirsiniz.

MOON KNIGHT DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Batman’ın Marvel versiyonu da diyebileceğimiz Moon Knight dizisinin konusuna gelecek olursak, eski bir ABD Denizcisi olan Steven Grant, Londra’daki müzede çalışmaktadır. Orta yaş sorununa yakalanan, balıkları dışında doğru düzgün bir arkadaşı olmayan bu kimsesi olmayan adam, ‘’Çoğul Kişilik Bozukluğu’’ hastalığının etkisiyle birlikte birtakım sınırları zorlayan hareketlere de olanak sağlıyor.

Kendini uyurgezerlikten kurtarmak için ellerini ve bacaklarını zincirlemesi, yatağının altına toprak koyması gibi onlarca ritüel ile yaşamına devam ederken Moon Knight’ın ilk kıvılcımları meydana çıkıyor. Yaşadığı sık bayılmaların sonrasında, önce Arthur Harrow’un bir örgütü yönettiği tuhaf bir yerde buluyor. Ve daha sonrasında vücudunun başka bir karaktere ev sahipliği yaptığını öğreniyor.

Bir süper kahramanın, süper kahraman olduğuna dair en ufak bir bilgisi olmaması üzerine kurulan senaryo; Arthur Harrow’un düşman bölgesinde, Marc Spector’un dost bölgesinde bulunmasıyla olaylar şekillenmeye başlar. Bunların dışında sükseli bir başlangıç sunarken senarist Dough Moench’i tebrik etmekte fayda var.

Disney+ platformunda yayın hayatına başlayacak olan diziyi Ücretsiz ve FULL HD kalitesiyle izlemek istiyorsanız izletiyoruz.com sitesinden kolaylıkla izleyebilirsiniz.

Merakla beklenen Moon Knight dizisinin güncel IMDb puanı ise: 7.5’dir.

MOON KNIGHT DİZİSİ FRAGMANI İZLE

MOON KNIGHT DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Oscar Isaac

Ethan Hawke

May El Calamawy

  1. Murray Abraham

Ann Akinjirin

Karim El Hakim

David Ganly

izletiyoruz.com sitemiz üzerinden korkudan gerilime, polisiyeden aksiyona daha yüzlerce çeşit filmi ve televizyon dizsini ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Bu konu hakkında düşünceleriniz nedir? Sizlerde görüşlerinizi ve düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Zaten üye misin? Giriş Yap