Videoların Açılması İçin Lütfen Bekleyin! Alternatif seçeneklerinin gelmesi için sitemize üye olup yorum yazmanız gerekmektedir

Love ft. Marriage and Divorce İzle

admin
10 Nis 2022
Love ft. Marriage and Divorce İzle

Netflix yapımı Love ft. Marriage and Divorce 3. Sezonu kaldığı yerden hızla devam ediyor. İlk iki sezonda aldatıldıklarını öğrenen üç kadın artık hayatlarına yeni bir sayfa açarak devam etmektedir. Bu sezonda eski eşlerin pişmanlıkları ağır basıyor görünüyor. Merakla beklenen dizinin 3. Sezonunu Love ft. Marriage and Divorce İzle etiketi ile izletiyoruz.com adresimizden dilediğiniz yerde ve dilediğiniz zamanda ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

30’lu 40’lı ve 50’li yaşlarındaki üç kadının evlilikleri ve boşanmalarını konu alan dizi de bu sezon hayata devam hikayelerini izleyeceğiz. Merakla beklenen diziyi Love (ft. Marriage and Divorce) (Love) 3. Sezon İzle etiketi ile izletiyoruz.com adresimizden dilediğiniz yerde ve zamanda izleyebilirsiniz.

LOVE FT. MARRIAGE AND DIVORCE DİZİSİ KONUSU

Yeni sezonun ilk bölümünde Song Won’un sancıları başlar ve doğuma girer. Doğum sonrasında hayatını kaybetmesiyle Sa Hyeon bebeği ile bir başına kalır ve dünyası başına yıkılır. Öte yandan Ji A’yı akşam yemeğine davet eden Dong Mi onun a Mi ile karşılaşmasını ve ortalığın karışmasını ummaktadır.

Akşam yemeğine çıkan üç arkadaş ve iş arkadaşları Seo Ban keyifli bir akşamdan sonra evlere dağılır gecenin ilerleyen saatlerinde Lee Si Eun’u arayan Ban, Si Eun’un boşandığını öğrenir ve ona karşı olan hislerini açıklar. Ertesi gün birlikte zaman geçirmeye başlayan çiftimiz Ban’ın doğum günü için sözleşirler ve birlikte piknik yapmaya giderler. Boo Hye Ryeong ise Ban’ı kendine aşık etmekle o kadar meşgul ki etrafında olan bitenden habersiz bir şekilde Ban için sürpriz doğum günü yemeği hazırlar. Sa Pi Young, Si Un ve Ban doğum günü partisinde bir araya gelirler ve Ban Si Eun ile birlikte olduklarını açıklar. Bu duruma Bozulan Hye Ryeong ise hedefini değiştirerek Ban’ın erkek kardeşi Dong Ma için planlar yapmaya başlar.

Öyle ki bu planda başarısız olacaktır. Çünkü Dong Ma daha önce golf klübünde ve klinikte karşılaştığı Pi Young’unu aklından çıkaramamakta öyle ki nişanlısından bile ayrılmıştır. Ayrılığın ertesi günü Pi Young’un iş yerine gelir ve onu yemeğe davet eder, her şeyden habersiz Pi Young, Dong Ma’nın kendisini abisi hakkında konuşmak için davet ettiğini düşünür. Yemek esnasında duygularını itiraf eden Dong Ma, Pi Young ile evlenmek istediğini söyler. Duydukları karşısında şaşkına dönen Pi Young ne diyeceğini bilemez ve Dong Ma’nın şaka yaptığını düşünür. Zaman içerisinde görüşmeye devam eden Dong Ma ve Pi Young için işler yolunda gitmeye başlamıştır. Bu sezon aldatılan kadınların mutluluğu bulacağı bir sezon olacak gibi görünüyor sürprizlerle dolu yeni sezonun yeni bölümlerini sabırsızlıkla bekliyor olacağız.

LOVE FT. MARRIAGE AND DIVORCE DİZİSİ KAÇ SEZON KAÇ BÖLÜM

3 sezon ve her sezonu 16 bölümden oluşan sevilen dizinin IMDb puanı 6.8 ’dir.

LOVE FT. MARRIAGE AND DIVORCE FRAGMANI İZLE

LOVE FT. MARRIAGE AND DIVORCE OYUNCU KADROSU

Park Joo-mi

Lee Ga-ryoung

Lee Min-young

Sung Hoon

Lee Tae-gon

Jeon Soo-kyeong

Jeon No-min

Moon Sung-ho

Kang Shin-hyo

Bu Bae

Gee Young-san

izletiyoruz.com sitemiz üzerinden korkudan gerilime, polisiyeden aksiyona daha yüzlerce çeşit filmi ve televizyon dizsini ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Zaten üye misin? Giriş Yap