Videoların Açılması İçin Lütfen Bekleyin! Alternatif seçeneklerinin gelmesi için sitemize üye olup yorum yazmanız gerekmektedir

Loki Disney Plus İzle

admin
04 Tem 2022
Loki Disney Plus İzle

Loki Disney Plus İzle, 14 Haziran 2022’den itibaren Loki dizisin tüm bölümlerine Disney Plus ve sitemizden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Marvel Comics’in Loki adlı karakterine dayanan ve Michael Waldron tarafından yaratılan dizinin ilk sezonunun yönetmenliği Kate Herron tarafından üstlenildi. İkinci sezon için ise Eric Martin, Justin Benson ve Aaron Moorhead senaristliği üstlenirken yönetmen ekibinin yönetimini de yaptı. İlk sezonunun çekimleri Atlanta Georgia’da yapılırken ikinci sezon için Birleşik Krallık tercih edildi. Dizinin tüm bölümlerine sitemizden ücretsiz olarak HD kalitesinde ulaşabilirsiniz.

Loki Disney Plus İzle, IMDb listelerinde yaklaşlık 290 bin kişi tarafından oylanan dizinin puanı 8.2’dir ve popülaritesi de günden güne artmaya devam etmektedir. İlk sezonu 9 Haziran 2021’de gösterime giren dizinin ikinci sezonu henüz yapım aşamasındadır ve çıkış tarihi ile ilgili kesin bir bilgi bulunmamaktadır. Oldukça eğlenci ve ne yapacağı hiçbir zaman tahmin edilemeyen Marvel karakterini konu alan dizi Marvel hayranları tarafından oldukça beğenilmiştir. Eskilerde kötü karakter olan lanse edilen Loki’nin iyi tarafa geçip geçmediği kafaları karıştırıyor olsa da bu haliyle Marvel hayranlarından tam not almaya devam ediyor. Loki dizisinin yüm bölümlerine Disney Plus Türkiye’den ve izletiyoruz.com sitemizden Loki İzle etiketi ile Türkçe Dublajlı ve Türkçe Altyazı seçenekleriyle ulaşabilirsiniz.

LOKI KONUSU

2019 yılında yayınlanan Avengers: Endgame filminde yaşanan olaylarda Tesseract çalındıktan sonra Time Variance Authority adında zaman ve mekândan bağımsız olan bürokratik ve gizemli organizasyona Loki karakterinin alternatif bir versiyonu getirilir. Loki’ye zamanın değişken olmasından dolayı varlığının tamamen silinmesi veya zamanın akışını düzelterek daha büyük bir tehdide karşı savaşması seçenekleri sunuluyor. Tehlikelere karşı savaşarak hem kendi hayatını hem de dünyayı kurtarmaya çalışan Loki’nin hikayesini izlediğimiz dizide Loki zamanda seyahat ederek kendi suç ve gerilim hikayeleri ile boğuşmaktadır.

LOKI FRAGMANI İZLE

LOKI OYUNCU KADROSU

Tom Hiddleston

Gugu Mbatha-Raw

Wunmi Mosaku

Eugene Cordero

Tara Strong

Owen Wilson

Sophia Di Martino

Sasha Lane

Jack Veal

DeObia Oparei

Richard E. Grant

Jonathan Majors

izletiyoruz.com sitemiz üzerinden korkudan gerilime, polisiyeden aksiyona daha yüzlerce çeşit filmi ve televizyon dizsini ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Bu konu hakkında düşünceleriniz nedir? Sizlerde görüşlerinizi ve düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Zaten üye misin? Giriş Yap