Videoların Açılması İçin Lütfen Bekleyin! Alternatif seçeneklerinin gelmesi için sitemize üye olup yorum yazmanız gerekmektedir

Hawkeye İzle

admin
24 May 2022
Hawkeye İzle

Hawkeye İzle Disney+ ile aynı anda izletiyoruz.com da yayında olacak. Hawkeye isimli dizinin konusunu, içeriğini ve oyuncularını merak edenler için bu yazımızda sizlere Hawkeye’ı anlattık. Konudan oyunculara, yorumlardan IMDb puanına, fragmandan bölüm sayısına kadar tüm bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. İşte konuyla ilgili detaylar…”Hawkeye sana bir Noel daha verecek.”

Birçok kişiye Marvel karakterlerini sorsak ve onlardan en sevdikleri insan hakkında konuşmalarını istesek, birçoğu başarılı oyuncu Jeremy Renner’ın oynadığı Hawkey’den bahsetmezdi. Bunun nedenlerinden biri, Renner’ın içeriğin büyük bir kısmındaki tutumu ve kurgusal anlamda diğer karakterleri yenememesidir. Diğer karakterler gibi tanrısal bir güce sahip olmaması da bu nedenlerden biri olabilir.

Ancak Disney+ ve Marvel Studios ortak yapımı ile Hawkeye 24 Kasım’da izleyicilerle buluşacak.Diğer karakterlerden daha kısa olan Jeremy Renner’ın duruşunu ve görünüşünü ortaya koyan film yayında. Marvel efsanesi, yeni entrikalarla durmaksızın izleyicilerin karşısına çıkacak.

HAWKEYE KONUSU

Hawkeye serisinin teması, Marvel Evreninin en popüler kahramanlarından biri olan Hawkeye ve onu canlandıran olaylardır. Dizide Hawkeye, zengin bir iş adamının kızı olan Kate Bishop’u eğitiyor.

Hawkeye tematik olarak Kate Bishop ve Hawkeye arasındaki düete dayanmaktadır. Babası Derek’e büyük saygı duyan Kate Bishop, babasının gerçekten iyi bir insan olmadığını çok erken anlar. Daha sonra AntMan’in kızıyla birlikte Genç Yenilmezler’e katıldığında bir süper kahraman olma yolunda ilk adımı atıyor.

Hawkeye İzle etiketiyle izletiyoruz.com da yayına girecek olan dizi büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Hawkeye, 2012’de Avengers War veya War of New York olarak tanımlanan aksiyon dolu ve gürültülü bir sahneyle başlıyor ve son anda bütün bir şehrin kurtarılmasıyla bitiyor. Ünlü aktör Jeremy Renner’ın canlandırdığı Clint Barton veya Hawkeye bu hikayede bir kahraman olarak karşımıza çıkıyor. Bir yandan şehir yıkımdan kurtulurken diğer yandan Kate adında bir kız doğar. Bu doğumunun ekrana yansımasının nedeni Kate’in babasının savaş sırasında ölmesidir. Ve küçük kız, annesinden ok ve yay isteyerek savaşçı ruhunu ortaya koyuyor. Kate, yıllar içinde çeşitli eğitim kurslarıyla siyah kuşak oldu ve okçulukta birçok başarıya imza attı.

Kate’in annesi Elanor, yeni nişanlısı Jack Duquesne ile sonsuza dek mutlu yaşıyor. Bu arada, Hawkeye Noel arifesini çocuklarla geçirmek için eski rolünden emekli olur. Bu geri çekilme, yıllar önce giydiği kostümle sokaktaki yaramazları alt etmeye çalışan birini görene kadar sürer. Tahmin edildiği gibi, kılık değiştirmiş bu kişi Kate. Yani eski Hawkeye ve yeni Hawkeye takım olmaya hazır. Bu ikili şehri kötü adamlardan kurtaracak. Dizi ilk olarak sadece iki bölümle izleyiciyle buluşmuştu. Aksiyon dolu dizide harika şeyler yaşamaya hazır olun. Bakalım bu ikili suçlularla savaşabilecek mi? En önemlisi, Barton Noel için ailesinin yanına gidebilecek mi?

HAWKEYE FRAGMANI İZLE

HAWKEYE DİZİSİ KARATERLERİ

Jeremy Renner – Clint Barton/Hawkeye

Hailee Steinfeld – Kate Bishop

Vera Farmiga – Eleanor Bishop

Florence Pugh – Yelena Belova

Fra Fee

Zahn McClarnon

Tony Dalton

izletiyoruz.com sitemiz üzerinden korkudan gerilime, polisiyeden aksiyona daha yüzlerce çeşit filmi ve televizyon dizsini ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Bu konu hakkında düşünceleriniz nedir? Sizlerde görüşlerinizi ve düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Zaten üye misin? Giriş Yap