Videoların Açılması İçin Lütfen Bekleyin! Alternatif seçeneklerinin gelmesi için sitemize üye olup yorum yazmanız gerekmektedir

Hamlet Gain İncelemesi

admin
28 Kas 2021
Hamlet Gain İncelemesi

GAİN Projesi olan Hamlet, Kaan Müjdeci tarafından yazılıp yönetilmiştir. 19 Ekim’de kullanıcılara sunulan Hamlet hakkında bilinmeyenler ve önemli başlıkları bu yazımız üzerinden sizlere sunacağız. Bu şekilde Hamlet değerlendirmesi üzerinden siz de diziyi izleyip izlememeye karar verebilirsiniz.

GAİN ve Asteros Film’in ortak yapımı olan Hamlet dizisi, geçtiğimiz Eylül ayında, Avrupa’nın en büyük TV festivali olan Series Maina’ya seçilen Türk yapımları arasında ilk sıraya yerleşti. Bunun yanında uluslararası anlamda çok büyük övgü aldığını dile getirmek gerekiyor. Ülkemizde tüm bölümleri 19 Ekim 2021 tarihi itibari ile GAİN platformunda yayına girdi.

Hamlet bilindiği gibi Shakespeare’in ölümsüz bir eseridir. Gerçek hikayeden harmanlandıktan sonra uyarlanmıştır. Büyükada’daki fayton krallığı konu üzerinden Türk hayatının absürt durumu aktarılmaktadır. Bunun yanında akla sığmayan ve çarpıcı hikayelere ışık tutar. Hamlet’in konusu 16. Yy’da krallığın çöküşü sonrasında güç dengesi ile alakalıdır. Dizinin senaristi ve yönetmeni olan Kaan Müjdeci ise bunu günümüzdeki Fayton Krallığı üzerinden işler. Hamlet alışılmışın dışında olarak bu sefer bir kadındır.

HAMLET KONUSU

Hamlet konusu, faytonların sahibi olan Büyükadalı bir adamın 81 atın gömüleceği gece öldürülmesi ile başlar. Adamın katili de öz kardeşidir. Ölen adamın kızı, babasının katilini bulmak için karanlık ilişkileri açığa çıkarmak zorunda kalır. Bunun için bir intikam planı yapar. Plan şüpheli herkesi TV’nin en meşur Reality Show’una çıkarmaktır.

Dizide hayata dair tüm detaylar insanlara en sıcak şekilde yansıtılır. İhanet, keder, aşk, cinayet gibi unsurların yer aldığı Hamlet, oyuncuların muhteşem performansı ile de dikkat çeker. Bu anlamda en iddialı yapımlar arasında olduğunu vurgulamak gerekir.

HAMLET GAİN İZLE

Hamlet dizisi toplamda 7 bölümden oluşmaktadır. Şebnem Bozoklu, Erdal Beşikçioğlu, Ahmet Rıfat Şungar, Mustafa Alabora, Serdar Orçin gibi önemli isimler dizi de karşımıza çıkıyor. Oyuncu kadrosu açısından son zamanların en iyi oyuncularını bir araya toplayan yapımlardan biri olduğunu söylemek gerekiyor. Hamlet Gain İzle seçeneğinden yararlanmak için sitemizi takip edebilirsiniz. Sitemiz üzerinden dizi ve filmler ile alakalı gelişmeler, güncel haberleri ve yenilikleri takip edebilirsiniz.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Zaten üye misin? Giriş Yap