Videoların Açılması İçin Lütfen Bekleyin! Alternatif seçeneklerinin gelmesi için sitemize üye olup yorum yazmanız gerekmektedir

Güneşin Karanlığında İzle

admin
13 May 2022
Güneşin Karanlığında İzle

Güneşin Karanlığında İzle imkânı ile izletiyorum.com da 13 Mayıs tarihinde Netflix ile beraber vizyona girecek dizi şimdiden büyük ilgi görmektedir.

Orijinal adı The Lincoln Lawyer olan Güneşin Karanlığında, Netflix’teki izleyicileri vurmaya hazırlanıyor. Michael Connely’nin en çok satan kitap serisinden uyarlanan dizinin detayları şu anda yoğun bir şekilde araştırılıyor. Peki, oyuncu kadrosunda yer alan Güneşin Karanlığında dizisinin konusu nedir?

Güneşin karanlığında İzle etiketiyle seyircisiyle buluşacak dizi HD görüntü kalitesiyle izletyiyorum.com da yayınlanacak.

Güneşin Karanlığında orijinal başlığı The Lincoln Lawyer yakında Netflix’te yayınlanacak. Hâlihazırda merak uyandıran orijinal diziyle ilgili tüm detaylar izleyenleri meraklandırdı. Suç ve drama dizisi olarak gösterilen Güneşin Karanlığında, Michael Connelly’nin çok satan romanının bir uyarlamasıdır.

İlk yayınlanan sezon, The Brass Verdict başlıklı The Lincoln Lawyer serisinin ikinci sezonu olacak.Connelly’nin kitapları zaten uyarlandı ve 2011’de Matthew McConaughey’nin oynadığı bir film yayınlandı.

Dizinin yapımcılığını David E. Kelly üstleniyor. Ted Humphrey, Michael Connelly ve Ross Fineman da yönetici yapımcı olarak görev yapıyor. Dizi için imza atan kişi, Humphrey Showrunner oldu.

GÜNEŞİN KARANLIĞINDA KONUSU

Başarılı Avukat Mickey Haller, eski ortağı öldürüldükten sonra hukuk firmasını ve yüksek profilli bir cinayet davasını devralmak zorunda kaldı. En büyük denemesinde Lincoln Town Car modeli üzerinde çalışan Mickey, riskin düşündüğünden daha büyük olabileceğini fark eder.

Serinin ilk sezonu, The Lincoln Lawyer serisinin ikinci romanı The Brass Verdict’e dayanmaktadır. Kitap serisi 2011 yılında sinemaya uyarlanmıştır. Matthew McConaughey başrolü oynadı.

Polisiye drama dizisi Güneşin Karanlığında internette şimdiden ilgi görmeye başladı. Prömiyer tarihinin ne zaman olacağını ortaya çıkmışken oyuncu kadrosunda kimlerin olacağını merak ediliyor.

Netflix Orijinal Dizisi Güneşin Karanlığında, 13 Mayıs 2022 Cuma günü izleyicilerle buluşacak. Dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşacak. Polisiye ve dram dizilerini seviyorsanız kesinlikle kaçırmayın.

Güneşin Karanlığında İzle Netflix vizyon tarihi itibariyle izletiyorum.com da yayında olacak. Dizinin bölümlerine izletiyorum.com adresinden ulaşabilirsiniz.

GÜNEŞİN KARANLIĞINDA FRAGMANI İZLE

GÜNEŞİN KARANLIĞINDA OYUNCU KADROSU

Mickey Haller olarak Manuel Garcia-Rulfo

Neve Campbell Maggie olarak

Lorna olarak Becki Newton

Caz Raycole Izzy olarak

Angus Sampson Cisco olarak

Dedektif Raymond Griggs rolünde Ntare Guma Mbaho Mwine

Christopher Gorham Trevor Elliott olarak

Hayley Haller olarak Krista Warner

Michael Graziadei Jeff Golantz olarak

Jamie McShane Dedektif Lee Lankford olarak dizide yer alacaktır.

izletiyoruz.com sitemiz üzerinden korkudan gerilime, polisiyeden aksiyona daha yüzlerce çeşit filmi ve televizyon dizsini ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Bu konu hakkında düşünceleriniz nedir? Sizlerde görüşlerinizi ve düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Zaten üye misin? Giriş Yap

1 yorum