Videoların Açılması İçin Lütfen Bekleyin! Alternatif seçeneklerinin gelmesi için sitemize üye olup yorum yazmanız gerekmektedir

Dünya Bu İzle

admin
08 Nis 2023
Dünya Bu İzle

Dünya Bu İzle, yeni nesil mizahın sevilen temsilcilerinden KALT ekibi ile “Ayak İşleri”nin senaristlerinden Volkan Öge’nin birlikte yazdığı “Dünya Bu”, 8 Şubat’ta GAİN ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin yönetmenliğini ise “Gibi”nin yönetmeni Ömer Sinir üstleniyor. Fragmanı yayınlanan “Dünya Bu” dizisi, tek bir dünyada geçen 32 farklı hikayeyi konu alıyor. Dizinin güncel IMDb puanı ise 6.3’tür.

DÜNYA BU DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Dünya Bu İzle, dizisi konusu annelerimizin hiç bilmediğimiz hayatları, seyyar satıcıların bağırdıklarının arkasındaki gerçekler, gayya kuyusundan beter ürün yorumları, ilginç gelenekleriyle karış karış Anadolu, modaya biraz fazla meraklı olay yeri inceleme polisleri, kültürlü ve kadın ruhundan anlayan çamaşır makineleri gibi sıra dışı konular ele alınıyor. “Dünya Bu”, klişelerden uzak, mesaj kaygısı, genel izleyici baskısı ve gönderme yapma çabası olmayan sıra dışı skeçlerden oluşuyor. Her bölüm, birbirinden bağımsız skeçlerden oluşuyor ve toplamda sekiz bölümde 32 farklı hikaye anlatılıyor. Diziyi izlemek için Gain platformuna üye olmanız gerekmektedir.

DÜNYA BU GAİN FRAGMANI İZLE

DÜNYA BU GAİN OYUNCU KADORSU

Dizinin en dikkat çekici yönlerinden biri ise başarılı ve kalabalık oyuncu kadrosu. Ali Erkazan, Berrak Tüzünataç, Bülent Şakrak, Caner Özyurtlu, Cemal Hünal, Çağdaş Onur Öztürk, Deniz Işın, Erdem Şenocak, Erman Çağlar, Ertan Saban, Güven Murat Akpınar, Murat Kılıç, Muttalip Müjdeci, Ozan Akyol, Sinan Bengier, Şebnem Bozoklu, Toygan Avanoğlu ve Volkan Öge gibi başarılı isimler, skeçlerdeki şaşırtıcı karakterlere hayat veriyor. 180 kişilik kadroda yer alan oyuncuların her biri performanslarıyla ayrı ayrı öne çıkıyor.

Dünya Bu” ismini Gazapizm’in aynı isimli şarkısından alıyor ve her bölümde izleyicilere sürprizlerle dolu bir yolculuk sunuyor. Dizi, seyircileri güldürürken aynı zamanda düşündürüyor ve hayatın sıra dışı yönlerine ışık tutuyor. 8 Şubat’ta GAİN İzle ekranlarında başlayacak olan “Dünya Bu”, farklı bir mizah anlayışı arayanlar için kaçırılmayacak bir dizi.

GAIN TV ÜCRETSİZ İZLE

izletiyoruz.com sitemiz üzerinden korkudan biyografiye, polisiyeden aksiyona, spordan belgesele kadar yüzlerce filmi ve televizyon dizisini ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Dijital platformlarda yer alan dizi ve filmleri HD ve sansürsüz olarak Full izlemek için izletiyoruz.com adresini takip ediniz.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Zaten üye misin? Giriş Yap