Videoların Açılması İçin Lütfen Bekleyin! Alternatif seçeneklerinin gelmesi için sitemize üye olup yorum yazmanız gerekmektedir

BluTV’de İzlenmesi Gereken Diziler

admin
22 Kas 2021
BluTV’de İzlenmesi Gereken Diziler

BluTV, 4 milyondan fazla abonesiyle kaliteli içeriklere imza atıyor. Peki bu kadar kullanıcı neden BluTV’yi seyrediyor? Ve BluTV’nin en çok sevilen yapımları hangileri? Hakları alınmış yapımların yanında dijital platform özel içeriklere de bir hayli önem veriyor. Öyle ki bazıları gündemi belirleyip uzun süre kendinden söz bile ettiriyor. İzletiyoruz ekibi olarak BluTV’de izlenmesi gereken dizileri sizler için bir araya getirdik. İlla ki herkesin kendine özel  içerikleri vardır. Ya da ruhunu etkileyen dizileri olacaktır. İzletiyoruz olarak BluTV’de en çok izlenen içerikleri sizlere sunacağız. Bunların bazıları bilindik popüler bazıları da kesinlikle takip edilip izlenmesi için öneri olacaktır. Sıralaması karışık olan işte o liste.

AYNEN AYNEN

Aynen Aynen, BluTV’nin özel yapımlarından. Öyle ki kütüphanede en çok izlenenler arasında yerini almış durumda. Kadın erkek ilişkilerinde izleyenleri adeta kahkahalara boğuyor. Aynen Aynen dizisi oyuncu kadrosunda Nilperi Şahinkaya, Kerem Bürsin ve Uraz Kaygılaroğlu yer alıyor. İzlerken ikili ilişkileri yakından tanıyor, bazen kendi huylarınızı orada görünce keyifleniyorsunuz. Şu ana kadar 6 sezonu bulunan yapımda son olarak Nil karakteri yaşadığı ilişkide hayal kırıklığıyla çıkmıştır. Şimdilerde ise ev arkadaşı Deniz ile birlikte yeni bir maceraya yelken açar.

Yönetmen: Yunus Ozan Korkut; Osman Kaya | Oyuncular: Nilperi Şahinkaya, Kerem Bürsin, Uraz Kaygılaroğlu

NORMAL PEOPLE

Normal People, dizisi bir kitap uyarlamasıdır. Yapım, dram, romantik türden ve 1 sezondan oluşuyor. Dizinin 1 sezonu ise 12 bölümden meydana geliyor. Aşkın insanı ne kadar dönüştürdüğünü izleyicinin önüne seriyor. Marianne ve Connell, kendine has iki karakterdir. Dizinin gerek hikayesi gerekse sahneleriyle izleyiciyi adeta büyülüyor. İki zıt kişilik olarak görülen Marianne ve Connell’in küçük bir sohbetle başlayan hikayeleri, yıllar içinde bambaşka “yaşama” evriliyor.

Yönetmen: Lenny Abrahamson | Oyuncular: Daisy Edgar-Jones, Paul Mescal

BUNU Bİ DÜŞÜNÜN

Bunu Bi Düşün, dizisinde adeta Türk sinemasının önemli oyuncularına doyuyorsunuz. Ahmet Mümtaz Taylan, Pınar Deniz, Kubilay Aka, Şebnem Bozoklu, Ahmet Rıfat Şungar’ın yer aldığı dizi 1 sezondan oluşuyor. Ve dizinin ilk sezonu 8 bölümden meydana geliyor. Ve şu anda da yapım, BluTV’nin trendleri arasına girmiş durumda. IMDB’de 7.8 seviyesini yakalayan dizi biyografi, dram, doğa ve hayvan kategorisinde. Dünyayı sorgulatan, insan ilişkilerine yakından bakan bir dizi Bunu Bi Düşünün. Öyle ki Ahmet Kenan Bey’in de yaşamı, bir ayrılık sonrası bambaşka bir şekle bürünür. Daha iyi bir dünyanın olabileceğine inanır.

Yönetmen: Onur Ünlü | Oyuncular: Ahmet Mümtaz Taylan, Pınar Deniz, Kubilay Aka, Şebnem Bozoklu, Ahmet Rıfat Şungar

Diğer içeriklerimize de göz atmak için tıklayınız!

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Zaten üye misin? Giriş Yap