Videoların Açılması İçin Lütfen Bekleyin! Alternatif seçeneklerinin gelmesi için sitemize üye olup yorum yazmanız gerekmektedir

Big Sky Disney Plus İzle

admin
04 Tem 2022
Big Sky Disney Plus İzle

Big Sky Disney Plus İzle, 14 Haziran’dan dizinin tüm bölümlerine Disney Plus’ın resmî sitesi üzerinden ve izletiyoruz.com sitemizden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. C.J. Box’ın The Highway adlı kitap serisine dayanan ve David E. Kelley tarafından yaratılan dizi 17 Kasım 2020’de ilk sezonu ile izleyicilere sunulmuştur. Suç ve Drama türlerinde kategorilendirilen dizinin ilk iki sezonunda toplam 34 bölümü bulunmaktadır. 3. Sezonu Disney Plus ile başlayacak olan dizi 21 Eylül 2022’de yeni bölümlerini yayınlamaya başlayacaktır.

Big Sky Disney Plus İzle, IMDb’de 18 bin kişi tarafından oylanmış olan Big Sky dizisinin puanı 6.8’dir ve popülaritesi günden güne artmaya devam etmektedir. Bölümleri ortalama 1 saat olan dizinin müzikleri Trevor Morris tarafından hazırlanmaktadır. Dizinin senaryosunun basit bulunması ve süprizlere yer vermeden klişeler ile devam etmesinden oldukça yakınan bir kesim olsa da dizide görülen Lewis, Clark County ve Montana manzaraları izleyicileri büyülemektedir. Disney Plus’tan ve izletiyoruz.com sitemizden Big Sky İzle etiketi ile ücretsiz olarak dizinin tüm bölümlerine ulaşabilirsiniz.

BIG SKY KONUSU

Dizinin birinci sezonunda özel dedektif olan Cassie Dewell ve Cody Hoyt Montana’da uzak bir otoyolda kamyon şoförü tarafından iki kız kardeşi aramak için Cody Hoyt’un eski polis olan eşi ile beraber çalışmaya başlarlar. Araştırmalar derinleştikçe bölgede yaşanan tek kaybolma vakasının bu olmadığını anlayan ekip başka bir kadın daha kurban edilmeden katili durdurmaya çalışırlar.

İkinci sezonda kaçırma olaylarının çözümlenmesinin ardından Cody Hoyt’un eşi olan Jenny kamyon şoförünü aramaya devam etmek için Cassie ile beraber çalışmaktadır ve karşılarına hiç beklemedikler başka gizemli olaylar çıkmaya başlar. Jenny polisliğe dönmeye karar verir ve artık yerel uyuşturucu satıcıları ile beraberdir.

BIG SKY FRAGMANI İZLE

BIG SKY OYUNCU KADROSU

Katheryn Winnick

Kylie Bunbury

Brian Geraghty

Valerie Mahaffey

Dedee Pfeiffer

Natalie Alyn Lind

Jesse James Keitel

Jade Pettyjohn

John Carroll Lynch

Ryan Phillippe

Ted Levine

Anja Savcic

Janina Gavankar

Logan Marshall-Green

Omar Metwally

izletiyoruz.com sitemiz üzerinden korkudan gerilime, polisiyeden aksiyona daha yüzlerce çeşit filmi ve televizyon dizsini ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Bu konu hakkında düşünceleriniz nedir? Sizlerde görüşlerinizi ve düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Zaten üye misin? Giriş Yap