Videoların Açılması İçin Lütfen Bekleyin! Alternatif seçeneklerinin gelmesi için sitemize üye olup yorum yazmanız gerekmektedir

Ben Bu Boşluğu Nasıl İzle

admin
29 Oca 2023
Ben Bu Boşluğu Nasıl İzle

Ben Bu Boşluğu Nasıl İzle, BluTV tanıtımları ve yapımı ile başarılı profesyonel ve oldukça kaliteli bir yapım olarak ortaya çıkıyor. Hem oyuncu hem içerik hem de yapım şirketi olarak büyük bir projeye imza atan BluTV online platform da başarıyı yakalayan bir noktada yer alıyor. Oyuncu kadrosu ile oldukça geniş bir potansiyel taşıyan proje, BluTV online ortamında oldukça fazla fragman ve tanıtım ile reklamını yapmış bir proje olarak da öne çıkmaya devam ediyor.

BluTV yeni yapımlarının başında gelen ‘Ben Bu Boşluğu Nasıl’ projesinde Derin karakterini hayat veren Merve Nur Bengi, etrafında dönen ve büyüleyici bir aşk hikayesine dönen bir dramatize anlatılıyor. Derin karakteri, oldukça güçlü ve olgun bir kadını canlandırıyor. Bir kadının hayatındaki büyük bir boşluğa konu edilen yapımda, Cavit Çetin Güner’de Mete rolü ile oldukça etkili bir karakterde özgünleşiyor.

BLUTV ‘BEN BU BOŞLUĞU NASIL’ KONUSU VE OYUNCU KADROSU

BluTV’de yayınlanmaya başlayan ve fragmanları ile de oldukça etkileyici bir projenin ve etkileyici bir yapımın ortaya sunduğu projede konu oldukça dramatik bulunurken Derin ve Mete aşkının da işlendiği görülüyor. BluTV’nin ses getiren yapımlarından bir tanesi haline gelmiş olan yapımda oldukça profesyonel oyuncular yer alıyor.

AŞK HİKÂYESİ NASIL BAŞLADI!

Cavit Çetin Güner ve Merve Nur Bengi’nin başrollerini paylaştığı Mete ve Derin karakterinin büyük bir üzüntüden doğan aşk hikayesini konu edinen yapımda Derin karakteri dizide oldukça ani bir baba ölümüyle karşılaşıyor.  Bir yandan büyük bir boşluk yaşayan derin bir yandan da içinde kıvılcımlanan ateşi izleyiciye aktarmayı başardı.

Bu projede oldukça profesyonel bulunurken yönetmen ve yapım olarak da güçlü bir yapım ortaya sergileniyor. Online platform dizilerinin oldukça köklü ve yenilikçi bir hale geldiği son zamanlarda merak edilen konusu ve oyuncularıyla özellikle isminin getirdiği büyük yankı ile beraber orijinal profesyonel ve oldukça kaliteli bir yapım BluTV‘de yayınlanmaya başlıyor. Yapımı üstlenen Merve ve Orkun Göntem usta bir projeyi online ortam da paylaşıyor.

BLUTV ÜCRETSİZ İZLE

izletiyoruz.com sitemiz üzerinden korkudan gerilime, polisiyeden aksiyona daha yüzlerce çeşit filmi ve televizyon dizsini ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Bu konu hakkında düşünceleriniz nedir? Sizlerde görüşlerinizi ve düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Zaten üye misin? Giriş Yap