Videoların Açılması İçin Lütfen Bekleyin! Alternatif seçeneklerinin gelmesi için sitemize üye olup yorum yazmanız gerekmektedir

Amerikan Rüyası 2 İzle

admin
28 May 2022
Amerikan Rüyası 2 İzle

Amerikan Rüyası 2 İzle Amazon Prime Video ‘dan izlenebilmektedir. Aynı zamanda izletiyoruz.com da sizlerle…

4 Mart 2021’de Amazon Prime Video tarafından yayınlanan bir Amerikan komedi filmidir. Eddie Murphy romanı Karakterleri’ne dayanan yapım, 60 milyon dolarlık bir bütçeye sahipti. 1 saat 50 dakika süren yapımı Craig Brewer yönetti ve Barry W. Blaustein senaryoyu Eddie Murphy ile birlikte yazdı.

Amerikan Rüyası 2 filminin oyuncu kadrosunda Eddie Murphy, Tracy Morgan Jermaine Fowler,Arsenio Hall ve Leslie Jones gibi isimler yer almaktadır.Film, ilk 10 gününde IMDb‘de 32.000’den fazla kişi tarafından puanlandı ve 5.4 puan aldı. Türkiye’de film Amazon Prime’da izlenebilir. Aynı zamanda 1988’de Coming to America filminin devamı niteliğindedir.

AMERİKAN RÜYASI 2 FİLMİ KONUSU

Amerikan Rüyası 2 İzle etiketiyle izletiyoruz.com da sizlerle olan bu harika başyapıt büyük ilgi görüyor.

Lisa McDowell ile evliliğinin 30. yıldönümünde, Zamunda Prensi Akeem, ölmekte olan babası Kral Jaffe Joffer’ın huzuruna çağrılır. Queens, New York’a ilk ziyaretlerinde Jaffe ve şamanı Baba, kafası karışmış bir Akeem’e bir oğulları olduğunu açıklar. Akeem müstakbel kraliçesini aramaya devam ederken Semmi iki kadını gece kalmaya ikna eder. İçlerinden biri, Akeem’i uyuması için sallar ve hatırlamadığı bir toplantıya yol açar.

Zamundan geleneğine göre, tahtı yalnızca bir erkek halef miras alacak. Lisa sadece bir kızı doğurduğunda, Akeem oğlunu almak için Queens’e geri dönmek zorunda kalır. Aksi takdirde, Akeem ülkenin savaşı ve Zamunda’nın diktatörü General Izzi’nin Akeem’in en büyük kızı Meeka’yı aptal oğlu Idi ile evlenmeye zorladığı militarist komşusu Nexdoria’nın suikastıyla karşı karşıya kalacak.

Bu muhteşem filmi sizde ücretsiz izlemek istiyorsanız izletiyoruz.com’u ziyaret edebilirsiniz.

AMERİKAN RÜYASI 2 FRAGMANI İZLE

AMERİKAN RÜYASI 2 OYUNCU KADROSU

Eddie Murphy – Prince / King Akeem Joffer,

Arsenio Hall – Semmi,

Jermaine Fowler – Lavelle Junson,

Leslie Jones – Mary Junson,

Tracy Morgan – Uncle Reem Junson,

KiKi Layne – Princess Meeka Joffer,

Shari Headley – Queen Lisa Joffer,

Wesley Snipes – General Izzi,

Teyana Taylor – Bopoto Izzi,

James Earl Jones – King Jaffe Joffer,

Bella Murphy – Princess Omma Joffer,

Akiley Love – Princess Tinashe Joffer,

Paul Bates – Oha,

John Amos – Cleo McDowell,

Louie Anderson – Maurice,

Rotimi – Idi Izzi

izletiyoruz.com sitemiz üzerinden korkudan gerilime, polisiyeden aksiyona daha yüzlerce çeşit filmi ve televizyon dizsini ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Bu konu hakkında düşünceleriniz nedir? Sizlerde görüşlerinizi ve düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Zaten üye misin? Giriş Yap