Videoların Açılması İçin Lütfen Bekleyin! Alternatif seçeneklerinin gelmesi için sitemize üye olup yorum yazmanız gerekmektedir

All Of Us Are Dead İzle

admin
17 Şub 2022
All Of Us Are Dead İzle

Joo Dong-geun’un aynı isimli webtoon’undan uyarlanaran çekilen dizide, bir grup gencin bilinmeyen bir şekilde ülkede hızla yayınlan bir zombi virüsünün ortaya çıkması ile okullarında mahsur kalmasını göreceğiz. Dizi de öğrencilerin hayatta kalmak için çabalaması diziyi izlerken tansiyonlarımızı bir an bile düşürmeyeceğe benziyor. Bu muhteşem Kore dizisini All Of Us Are Dead İzle etiketiyle ücretsiz olarak sitemizden ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

ALL OF US ARE DEAD DİZİSİ KONUSU

Dizinin ilk sahnesinde, bir gece bir grup genç, tek basına yoldan geçen masum bir genci ölesiye dövüyor. Sonrasında dizi güzel bir sabahta okula giden karakterleri tanımlamayla geçiyor. All Of Us Are Dead aslında gerçek hayatta olan gerçeklikleri de gözler önüne sürerken okulda okuyan gençlerin kimisi çalışkan, fakir, zengin, babasının gücüne güvenen veya ailesinden şiddet gören birçok genç olduğunu bizlere gösteriyor.

Sosyal mesajlar içeren dizide, zombi virüsü yayılmaya başladığı andan itibaren ilk olarak kötülerin yavaş yavaş zombiye dönüştüğünü, iyilerin ise hayatta kalmaya çalıştıklarını görüyoruz. Virüs yayıldıktan bir süre sonra zombi istilası başlar fakat polis gelen ihbarları birer şaka olarak değerlendirdiği için görmezden gelir. Bu süre zarfında zombiler çoğalmaya ve şehri kuşatmaya başlar.

Zombilerin gerçekten şehri istila ettiği fark edildiği anda ülke kırmızı alarma geçer ve çocuklarda okulda mahsur kalır. Okulda da zombi ile dönüşenler olmaya başladığında, virüs bulaşmayan kişiler hayatta kalmak için akıl almaz bir savaşın içine girerler.

Kim kimi ısıracak, kim hayatta kalacak sorusunu sormaktan kendimizi alamadığımız dizide iyiler bu hikayde kazanan olacak mı hep birlikte göreceğiz.

ALL OF US ARE DEAD DİZİSİ KAÇ SEZON KAÇ BÖLÜM

7.6 IMDb puanına sahip olan ve 1 Sezon 12 bölümden oluşan dizinin 2. Sezonunun çıkıp çıkmayacağı hala resmi olarak açıklanmadı.

ALL OF US ARE DEAD OYUNCU KADROSU

Yoon Chan-young – Lee Chung-san

Park Ji-hoo – Nam On-jo

Cho Yi-hyun – Choi Nam-ra

Park Solomon – Lee Soo-hyuk

Yoo In-soo – Yoon Gwi-nam

Lee Yoo-mi – Lee Na-yeon

Bae Hae-sun – Park Eui-won

Ahn Seung-gyun

Oh Hee-joon

Lee Eun-saem

Shin Jae-hwi – Chang-hoon

Kim Byung-chul – Lee Byung-chan

Yoon Byung-hee

ALL OF US ARE DEAD FRAGMANI

izletiyoruz.com sitemiz üzerinden korkudan gerilime, polisiyeden aksiyona daha yüzlerce çeşit filmi ve televizyon dizsini ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Diğer içeriklerimize de göz atmak için tıklayınız!

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Zaten üye misin? Giriş Yap