Videoların Açılması İçin Lütfen Bekleyin! Alternatif seçeneklerinin gelmesi için sitemize üye olup yorum yazmanız gerekmektedir

1899 Netflix İzle

admin
17 Kas 2022
1899 Netflix İzle

Ödüllü Netflix dizisi “Dark “ın yönetmenleri Jantje Friese ve Baran bo Odar, şimdi de Netflix‘te yayınlanacak olan yeni gizem dizisi “1899 “u sunuyor. 1899’un hikâyesi, Avrupa’dan New York’a yapılan bir göçmen gemisi yolculuğunun, başka bir gemiyle yaşanan çatışmayla gölgelenmesini konu almaktadır. Netflix‘in yeni gizem dizisi 1899, 17 Kasım 2022 tarihinden itibaren yayınlanmaya başlamıştır.

Seyirciler tarafından oldukça merak edilen 1899 Netflix İzle, dizisinin senarist koltuğunda ise Emily Nygaard Albertsen, Coline Abert, Emma Ko, Jerome Bucchan-Nelson, Dario Madrona ve Joshua Long gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor. 1899 dizisini izletiyoruz.com adresinden ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

1899 DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

1899 İzle, bir göçmen gemisi 1899 yılında Avrupa’dan New York’a doğru yola çıkar. Yeni yüzyıl yaklaşmakta ve çeşitli ülkelerden gelen yolcular yüzyılın dönümünü güvenle beklemektedir. Gemideki insanlar daha iyi bir yaşam hayali kurarlar ve bu hayallerini gerçekleştirmek için göç etmeye karar verirler. Açık denizde, yolculuklarını tatsız bir şekilde değiştiren ikinci bir göçmen gemisiyle karşılaşırlar.

Çünkü gemide keşfettikleri şey, en kötü kâbuslarını gerçeğe dönüştürmektedir.  Hikâye aniden beklenmedik bir hal alır. 1899 Netflix İzle, gemideki göç eden grubu şimdi gizemli ve tehlikeli olaylar beklemektedir. Daha iyi bir hayata doğru çıkılan yolculuk adeta bir kâbusa dönüşür. Her bir yolcunun hikâyesi bir şekilde birbiriyle bağlantılı görünse de kimin dost kimin ise düşman olduğunu izleyince anlayacaksınız. İzleyenleri ekran başına kilitleyen bu diziyi izletiyoruz.com adresinden FULL HD kalitesiyle kesintisiz izleyebilirsiniz.

Netflixte yayınlanan bu gizem dizisinin güncel IMDb puanı ise; 5.8’dir.

1899 DİZİSİNİN TANITIM FRAGMANI İZLE

1899 DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

Emily Beecham

Aneurin Barnard

Andreas Pietschmann

Miguel Bernardeau

Maciej Musial

ÜCRETSİZ NETFLIX İZLE

izletiyoruz.com sitemiz üzerinden korkudan gerilime, polisiyeden aksiyona daha yüzlerce çeşit filmi ve televizyon dizsini ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Bu konu hakkında düşünceleriniz nedir? Sizlerde görüşlerinizi ve düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Zaten üye misin? Giriş Yap